KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13139346
nr 1313 9346
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Etsningar, 2 st, 40x50 ca, oramade lösa blad. Signerad
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 17 mars 2020
kl 09:43:49